KEBİROĞLU GRUP  

KEBİROĞLU HAKKINDA

KEBİROĞLU GRUP  2011 yılında kurulmuştur. Son yirmi yıl içinde Kebiroğlu haşere ilaçlama ve organik ürünlerin uygulanması ve peyzaj  sektördeki çeşitli sektörlerin Haşere Kontrol ihtiyaçlarıyla çok çeşitli hizmetlerle başa çıkmalarına yardımcı olmuştur. Yüksek Nitelikli Profesyonel Entomologların önderliğinde HI, bir haşere kontrol şirketinden, kurumsal sektörün yanı sıra devlet sektörlerindeki işaretlerini bir araya getiren AN Entegre Zararlı Yönetimi Servis Sağlayıcısına dönüşmüştür. Yüksek nitelikli, eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan bir iş gücü ile, HI'da tam müşteri memnuniyeti ve% 100 haşere barındırmayan yaşam koşulları için çalışıyoruz.

HI'da, ISO 9001: 2008 gerekliliklerine uygunluğu göstermek için düzenli ve bağımsız bir denetimle desteklenen kaliteli hizmetten emin olabilirsiniz. Belgelendirilmiş bir “Kalite Yönetim Sistemi”, Politikalar ve Prosedürler, Operasyon Kılavuzları, müşteri memnuniyeti anketleri ve verimlilik ve güvenlik girişimleri yoluyla tüm operasyonları desteklemektedir.

“Sürekli iyileştirme” kültürü olan Yönetim ekibi tarafından yönetilen HI, herkesin sürekli değişen müşteri taleplerini ve beklentilerini karşılamak için gelişmiş hizmetler, ürünler ve sistemler geliştirmeye çalışmasını sağlar. Hindustan Insecticides, kaliteli haşere yönetimi hizmetleri için güvenebileceğiniz addır.

TEKNİKLERİMİZ

Bir HI Zararlı Teknisyeni tesisinize hizmet ettiğinde, onların iyi ve iyi eğitimli ve güvenilir bir ziyaretçi olmalarını beklemek hakkına sahipsiniz. 
HItrained teknisyenler, her gün THROUGHOUT Maharashtra'daki evleri, ofisleri ve sanayileri ziyaret ediyor ve hizmet veriyor.

Kebiroğlu Böcek öldürücülerinin, Zirai Mücadele Müdürlüğünde eğitimli olarak tam zamanlı bir zamanı vardır. Ayrıca HI, Diversey Inc. ile işbirliği yaparak, Zararlı Yönetimi'nin en yeni, en etkili ve rekabetçi yönlerini eğitimine dahil etmeye çalışmaktadır. Bu kapsamlı bir teorik ve yerinde eğitim programı boyunca en iyi 'bire bir' destek, rehberlik ve rehberlik sağlayan bu özel eğitim odak noktasıdır.

Eğitmenler ve Yöneticilerden on yılların tecrübesi ve tavsiyesi, stajyer teknisyenlerin çalışması ve ulusal yeterlilik standartlarına tam anlamıyla uygun hale gelmesi için geçmektedir.

Kalifiye olduğunda, öğrenme devam eder. Haşere kontrol ürünleri, uygulama teknikleri ve prosedürleri sürekli olarak gelişmektedir ve HI teknisyenlerimizin ve kullandığımız ürünlerin daima endüstride 'en iyi uygulama' seviyesinde olmasını sağlamak için sürekli eğitim vermektedir.

 GÜVENLİĞİNİZ

Kullandığımız tüm kimyasal ve ürünlerin insan ve çevre dostu olması en büyük önceliğimizdir. Müşterilerimiz için rahat ve hijyenik yaşam koşulları sağlamak nihai hedefimizdir, bu sayede müşterilerimize ve çevremizdeki insanlara en iyi deneyimi sunmak için tüm ürünlerimizin, tekniklerimizin ve kimyasallarımızın zararsız ve verimli olmasını sağlarız. HI ile, ürünlerimiz ve kimyasallarımız nedeniyle ortaya çıkabilecek yan etkiler veya hasarlar konusunda kaygılı olabilirsiniz.

Neden bizi seçmelisiniz

  • İyi yürütülen hizmetler 
  • Acil durumlara hızlı tepki süresi 
  • Yaklaşımda esneklik
  • Ekonomik fiyatlar 
  • Bütün işler mükemmellik ve kalite ile gerçekleştirildi 
  • Geri bildirim 
  • Müşteri merkezli yönelim 
  • %100 garanti